شرکت خدماتی مسافرتی و جهانگردی آریائیان جهان گستر که درسال 1389، فعالیت خود را آغاز نموده است، با ارائه‌ی خدماتی نوین و متنوع در عرصه‌ی گردشگری، به همراهی همیشگی برای مسافران و گردشگران ایرانی تبدیل شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از این خدمات می‌توانید، به بخش مربوط به آن در همین سایت مراجعه نمایید. بنابراین کافی است، تصمیم به سفر گرفته و مقصد مورد نظر خود را انتخاب کنید، و ادامه‌ی مسیر را به شرکت خدماتی مسافرتی و جهانگردی آریائیان جهان گستر بسپارید، تا سفری لذت بخش را، با کم‌ترین هزینه‌ی ممکن و بدون اتلاف وقت و انرژی، تجربه نمایید.

 

خطوط هوایی داخلی و خارجی تحت پوشش کافه سفر

شرکت خدماتی مسافرتی و جهانگردی آریائیان جهان گستر ، خطوط داخلی ایران ایر، ماهان، آسمان، آتا، قشم ایر، معراج، ایران ایر تور، کیش ایر، کاسپین، نفت، زاگرس، تابان، و خطوط هوایی خارجی لوفتانزا، امارات، قطری، ترکیش، الاتحاد، اتریشی، بیریتیش، آلیتالیا، عمان ایر، طای ایر، ایر آسیا، فلای دبی، ایر عربیا، آذربایجان، اکراینی و ایر آستانا را، تحت پوشش قرار می‌دهد، و امکان تهیه‌ی بلیط از هر یک از این خطوط هوایی را، برای کابران خود فراهم می‌نماید، و بدین ترتیب گسترده‌ترین خدمات هواپیمایی را، در اختیار مسافران قرار می‌‍دهد.

معرفی اعضای هیات مدیره

 • سید شهرام سالک نژاد مدير عامل
 • مجید صالح پور رئيس هيئت مديره
 • عاطفه السادات مشعشعی مدیر فني بند الف

شرکت خدماتی مسافرتی و جهانگردی آریائیان جهان گستر، مفتخر به داشتن تیمی متخصص در زمینه گردشگری و حوزه‌های مربوط به تکنولوژی و IT می‌باشد، و همین مسئله باعث می‌شود تا این شرکت، از زیر ساخت‌های الکترونیکی کاملا استاندارد و آخرین فناوری‌های روز دنیا در زمینه ارتباطات بهره‌مند گردد، و با در هم آمیختن صنعت گردشگری که یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های اقتصاد در هر کشوری است، با تکنولوژی‌ها  و فناوری‌های روز دنیا، به یکی از اصلی‌ترین شرکت‌های تخصصی در زمینه‌ی مسافرت‌های هوایی و گردشگری تبدیل گردد.

 

اهمیت صنعت گردشگری در اقتصاد کشور، و ضرورت آن در اشتغال‌زایی

صنعت گردشگری، به عنوان یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های اقتصادی در سراسر دنیا، شناخته می‌شود و شواهد و مدارک نشان می‌دهند که درآمد ناشی از گردشگری، بیش از یک دهم تولید ناخالص کشورهای جهان را تشکیل می‌دهد. امروزه صنعت گردشگری و تمامی مشاغل مرتبط با آن، به عنوان اصلی‌ترین مولفه‌ی توسعه‌ی اقتصاد پایدار، شناخته می‌شوند و تمام کشورهای دنیا در تلاش‌اند تا با برجسته نمودن جاذبه‌های طبیعی و تاریخی کشورشان، به تقویت این صنعت در کشور خود و جذب گردشگر از سراسر دنیا، بپردازند. از طرفی دیگر، صنعت گردشگری و مشاغل وابسته به آن، نقش بسزایی را در اشتغال‌زایی هر کشور، ایفا می‌نمایند و پرداختن به جنبه‌های مختلف این صنعت، موجب بهبود وضع اشتغال در هر کشوری می‌گردد.

استراتژي عملياتي در شرکت خدماتی مسافرتی و جهانگردی آریائیان جهان گستر

شرکت خدماتی مسافرتی و جهانگردی آریائیان جهان گستر، از تیمی حرفه‌ای و کاملا متخصص در زمینه‌ی گردشگری و فناوری ارتباطات تشکیل شده است و سیستم مدیریتی آن، از آخرین تکنولوژی های روز دنیا بهره می‌برد. این شرکت همواره در تلاش بوده است تا کیفیت خود را، به صورت همه جانبه ارتقا بخشد و سیستم مدیریتی خود را، همواره به روز نگه دارد، تا نه تنها در زمینه گردشگری و سفرهای هوایی، بلکه در زمینه ی سیستم های ارتباطی و تکنولوژی های مرتبط با آن نیز رشد نموده، و به نتیجه‌ای ایده‌آل در همه‌ی جوانب دست یابد.

شرکت خدماتی مسافرتی و جهانگردی آریائیان جهان گستر، به تعریف اهداف کوتاه مدت و بلند مدتی برای خود پرداخته است که عبارتند از:

 • ايجاد پايگاهی متمركز، جهت اتصال به سيستم رزرواسيون هتل‌هاي داخلي
 • ايجاد پايگاهی متمركز، که به سيستم فروش بليط كليه خطوط هوائي داخلي متصل است
 • اتصال به موتورهاي جستجو، و بوكينگ هتل‌هاي مطرح در اقصي نقاط جهان
 • اتصال به شبكه هاي جامع فروش بليط خطوط هوایي دنيا
 • ايجاد زيرساخت های لازم جهت سرويس دهي به ساير شركت‌ها و آژانس‌هاي هواپيمايي، جهت اتصال به سامانه متمركز فروش بليط و هتل و ساير خدمات ارائه شده توسط اين شركت با امكان مديريت و تسهيم كميسيون منافع هر آيتم ارائه شد.
 • ايجاد سايت فروش آنلاين بليط، هتل و خدمات ارائه شده توسط اين شركت به مصرف كننده نهایي و ارتقاء ميزان دسترسي در موتورهاي جستجوي فعال بر روي اينترنت
 • ايجاد سيستم جامع باشگاه مشتريان با هدف تعريف كميسيون‌هاي مختلف براي مشتريان آریائیان جهان گستر با تعريف امتيازات ويژه براي اعضاء و اتصال سيستم لويالتي شركت به ساير شبكه‌هاي وفاداري با امكان تبادل امتياز بين اين شبكه‌ها
 • طراحي تورهاي داخلي و خارجي و عرضه آن‌ها بر روي زيرساخت الكترونيكي، و فعاليت از طريق دفاتر شركت در قالب كليه آژانس‌هاي فعال در كشور، با استفاده از امكانات و متد نوين در جلب مشتريان و ايجاد رضايتمندي مراجعه كنندگان

ماموريت ها و اهداف آتي آریائیان جهان گستر

شرکت خدماتی مسافرتی و جهانگردی آریائیان جهان گستر در تلاش است تا با گردآوردی امکانات متنوع، و خدمات نوین در عرصه‌ی گردشگری، به بزرگ‌ترین و معتبرترین قطب گردشگری در داخل کشور تبدیل شده و همچنین به عنوان آژانسی بین المللی نیز ایفای نقش نماید. این شرکت با ارائه‌ی خدماتی در سراسر دنیا، به عنوان رابطی در بین آژانس های خارج از کشور و داخل ایران نیز شناخته می شود، و بدین ترتیب مراودات توریستی در بین ایران و سایر کشورها را، تا حد زیادی،گسترش می دهد.

شرکت خدماتی مسافرتی و جهانگردی آریائیان جهان گستر در تلاش است تا با بالا بردن حجم فروش خود، به پایین آوردن هزینه‌ی سرویس‌ها و خدمات ارائه شده توسط این شرکت بپردازد، و شرایطی امن و آسان را، برای خرید مشتریان فراهم نماید. این شرکت به منظور ایجاد سهولت در ارتباطات مالی و بازرگانی برای مشتریان خود توانسته است، تا با تاسیس دفاتری معتبر در برخی از مهم ترین قطب‌های گردشگری ایران، به آنان کمک کند تا خدماتی با کیفیت و استانداردهای جهانی را دریافت نمایند، و به آسانی هرچه تمام تر، به اهداف و خواسته های خود در این زمینه دست یابند. این شرکت، کلیه خدمات و امکانات خود را در دو سطح B2B و B2C، به مشتریان عرضه می‌کند و هر لحظه در تلاش است تا تحولات بیشتری را، در عرصه‌ی گردشگری رقم زند، و به بالاترین سطوح ارائه‌ی خدمات در این عرصه دست یابد.