کافه سفر گردشگری بلیط هواپیما بلیط چارتر چارتر خرید اینترنتی بلیط هواپیما بلیط ارزان هواپیما تور ارزان سفر ارزان تخفیف بلیط تور تابستان تور نوروز تعطیلات

کافه سفر گردشگری بلیط هواپیما بلیط چارتر چارتر خرید اینترنتی بلیط هواپیما بلیط ارزان هواپیما تور ارزانسفر ارزان تخفیف بلیط تور تابستان تور نوروز - تعطیلات

کافه سفر گردشگری بلیط هواپیما بلیط چارتر چارتر خرید اینترنتی بلیط هواپیما بلیط ارزان هواپیما تور ارزان سفر ارزان تخفیف بلیط تور تابستان تور نوروز تعطیلات

سفری ارزان به بلغارستان

سفری ارزان تر به بلغارستان

در قسمت قبل به بررسی هزینه‌های اقامت و غذا پرداختیم که راه‌های صرفه جویی بهتر و بیشتر را نیز آموخته و برای بودجه‌ی خود برنامه ریزی کنیم . بلغارستان نیز آنقدر زیبایی صنعتی و سنتی دارد که یک هفته را فقط به گردش بپردازیم . در ادامه‌ی بحث بودجه بندی هزینه‌های سفر به بلغارستان با شما هستیم تا تکنیک‌های طلایی برای ذخیره پول را با هم مرور کنیم.

تکنیک‌های استفاده بهتر از پول در سفر به بلغارستان

بلغارستان یکی از مقاصد جذاب سفر در میان کشورهای اروپایی است . البته با کمی صرفه جویی و دقت در مدیریت بودجه‌ی خود می‌توانید بیشتر نقاط گردشگری بلغارستان را سفر کرده و از موزه‌ها و مناطق تاریخی ارزان قیمت آن نیز دیدن فرمایید . کافه سفر با پیشنهادات طلایی خود به شما امکان برنامه‌ریزی بهتر برای صرف بودجه‌ی خود را می‌دهد . فقط در صورتی می‌توانید تمام حساب خود را خالی کنید  که تمام این مدت در زمان پر مسافر دریای سیاه، مشغول به تفریح باشید . در اینجا تکنیک‌هایی برایتان شرح می‌دهیم که از پول خود بهترین استفاده را داشته باشید :

 • برای آفتاب گرفتن به ساحل نروید – می‌دانید این سواحل دریای سیاه پر از توریست بوده و بسیار شلوغ و پر هزینه است . حتی تعداد صندلی‌های ساحل از تعداد شن‌های ساحل بیشتر است . به جای آن به سواحل آرام‌تر و ارزان‌تر بروید و لذت ببرید .
 • در متل‌ها اقامت کنید . اقامت در این متل‌ها هزینه‌ی بسیار کمی برای شما دارد زیرا علاوه بر ارائه‌ی صبحانه‌ی رایگان، شام رایگان هم برایتان سرو می‌کنند . یعنی اقامت در این متل‌ها، به همراه دو وعده غذای گرم و رایگان است . این متل‌ها در شهرهای صوفیا ، پلاودیو و ولیکو تارناو قرار دارند .
    

 • در آشپزخانه‌ها غذا بخورید . این آشپزخانه‌های ساده و محلی، انواع غذاها و نان‌های خوشمزه و ارزان قیمت را به شما پیشنهاد می‌دهند که کلوچه‌های صبحانه‌ی محشری دارد . بانیکا و کرن وریشکا از شیرینی‌های خاص بلغارستان هستند . شما هم امتحان کنید .
 • کمپ‌های اسکان مسافران : اگر برنامه‌ریزی دقیقی برای سفر خود داشته باشید، می‌توانید از این اقامتگاه‌های رایگان و ارزان قیمت در سرتا سر بلغارستان استفاده کنید . این مکان‌های ارزان قیمت، به شما غذاهای محلی نیز پیشنهاد داده و از دانش این افراد برای آشنا شدن با جاذبه‌های اصیل بلغارستان می‌توانید استفاده کنید .
 • از تورهای پیاده روی استفاده کنید . تورهای پیاده روی برای قدم زدن در شهر، علاوه بر آشنایی با فرهنگ بلغارستان، شما را با مردم و شیوه‌ی زندگی آن‌ها نیز آشنا می‌کند . شهرهای صوفیا، ولیکو، تارناو و پلودیو  تورهای پیاده روی فراوانی را ارائه می‌کنند .
 • دنبال رویدادهای فرهنگی رایگان باشید . بیشتر نمایشگاه‌های بلغارستان، هزینه‌ای برای حضور نمی‌گیرند و رایگان هستند . در طی ماه‌های فصل تابستان هم  شهرهای زیادی، پارکینگ رایگان به توریست‌ها ارائه می‌کنند. می‌توانید از مسئولین هتل خود بخواهید تا رویدادهای فرهنگی نزدیک را به شما خبر دهد .
 • شیشه آب معدنی همیشه همراهتان باشد . با همراه داشتن این شیشه‌های آب معدنی، علاوه بر حفظ محیط زیست می‌توانید از آب‌های تصفیه شده‌ی چشمه‌های طبیعی نیز استفاده کنید . شیشه‌های آب معدنی نیز هستند که دارای لوله‌ی تصفیه آب بوده و به قیمت 49 دلار به فروش می‌رسند .


مقاله مربوط به :  

هتل‌های اقامتی در بلغارستان

بلغارستان، هتل‌ها و متل‌های زیادی دارد . در مناطق روستایی برخی از خانواده‌ها ، شما را به وعده‌های غذایی محلی دعوت می‌کنند . صبحانه‌های خوشمزه‌ای نیز برایتان سرو می‌کنند . در این قسمت این هتل‌ها را به شما پیشنهاد می‌دهیم که با بودجه‌ای متوسط می‌توانید در آنها اسکان داشته باشید :

 • هتل مستل (شهر صوفیا)
 • هتل 123 (شهر صوفیا)
 • هتل مستل (ولیکو تاموا)
 • هوستل هیکرز (ولیکا تاموا)
 • هوستل مستل (پلاودیو)
 • هوستل قدیمی پلاودیو (پلاودیو)
 • هوستل یو –هو (وارنا)
 • هوستل نومادو (وارنا)

هوستل نمونه‌ای از هتل‌های کوچک تر با امکانات عادی است که بودجه‌ی کمتری می‌خواهد .

وسایل حمل و نقل در بلغارستان

وسائل حمل و نقل عمومی : این وسائل در بلغارستان، بسیار قابل دسترس هستند . شهر صوفیا دارای دو خط مترو است که مرکز شهر را به فرودگاه وصل کرده است . اتوبوس‌ها و قطارهای شهری هم نمونه‌ای از خدمات شهری هستند . این بلیط‌ها تقریبا مبلغی بالغ بر 1.60 لو بلغاری (0.90 دلار ) هزینه دارند .

وسایل حمل و نقل عمومی در سرتا سر بلغارستان به راحتی قابل دسترس هستند . مبلغ هزینه بلیط‌های این وسایل تقریبا بین 1 تا 1.60 لو بلغاری  است . اتوبوس‌های سریع السیر و قطارهای شهری نیز هزینه‌ای مشابه دارند و در دسترس هستند .

تاکسی‌- هم در تمام سطح شهر در دسترس هستند که هزینه ما بین 0.70 تا 0.90 لو بلغاری ( 0.40 تا 0.50 دلار ) هزینه دارند و در هر کیلومتر نیز مبلغی اضافه می‌شود . البته این هزینه در عصرها و شب‌ها کمی بیشتر می‌شود .

اتوبوس- بلغارستان به خاطر بافت اروپایی خود، اتوبوس‌ها و مینی‌بوس‌های شخصی و دولتی زیادی دارد که بین شهرها در رفت و آمد هستند . به سمت سواحل نیز خطوط اتوبوس‌ها وجود دارد . شما می‌توانید برنامه حرکت اتوبوس‌های داخل شهری را از وب سایت‌های این شرکت‌ها چک کرده و در زمان مناسب به مقصد خود برسید . یک اتوبوس از شهر صوفیا تا وارنا هزینه‌ای بالغ بر 33 لو بلغاری ( 19 دلار ) برایتان دارد و 7 ساعت طول می‌کشد  . در حالی که برای سفر از وارنا به پلاودیو تنها 26 لو بلغاری (15 دلار) برای مسیری هفت ساعته باید پرداخت کنید . سفر سه ساعته‌ی صوفیا به ولیکو تارنوو نیز حداکثر 21 لو بلغاری ( 12 دلار ) برایتان حساب می‌شود .

​​​​​​​

 

در ادامه با کافه سفر همراه باشید تا سایر جزییات سفری آسان به بلغارستان را برایتان شرح دهیم . کافه سفر، سفری آسان و برنامه‌ریزی شده را برایتان آرزو دارد . کافی است به ما اطمینان کرده و تورهای لحظه آخری و جذاب ما را امتحان کنید . جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های مشاورین کافه سفر تماس بگیرید .

موارد مرتبط

همه چیز درمورد سفر به بلغارستان با کافه سفر

همه چیز درمورد سفر به بلغارستان با کافه سفر

شما هم با اطلاعاتی پراکنده درمورد بلغارستان روبه‌رو هستید که تصمیم شما برای سفر به این کشور را دشوار می‌کند ؟ با آگاهی از منبعی موثق و کامل می‌توانید برای سفری شاد و مفرح برنامه‌ریزی کرده و با مشورت با مشاورین معتبر و کارآزموده، سفری جذاب را تجربه کنید . مشاورین کافه سفر در تمامی مراحل سفر، همراه شما هستند تا تجربه خوبی از سفر به بلغارستان داشته باشید.

ادامه مطلب
سفری ارزان به بلغارستان

سفری ارزان به بلغارستان

شما هم برنامه‌ی قطعی برای سفر به بلغارستان – کشوری زیبا و مدرن – را نوشته‌اید اما نمی‌دانید چطور بودجه‌ی خود را با آن تنظیم کنید ؟ با ما همراه باشید تا ریز به ریز جزییات بودجه‌ی لازم برای سفر به بلغارستان را برایتان شرح داده و در برنامه‌ریزی بهتر، کمکتان کنیم.

ادامه مطلب
راهنمای سفر به باتومی

راهنمای سفر به باتومی

باتومی، شهری مدرن و زیباست که توریست‌های مختلفی را به خود جذب کرده است.ویزای ارزان و حتی رایگان گرجستان و فاصله‌ی نزدیک شهرهای تفلیس و باتومی، از ویژگی‌های متمایز این کشورکم جمعیت اما سبز و خوش آب و هوا است.خاطره‌ای زیبا از سفر به باتومی را بشنوید.

ادامه مطلب
بلیط چارتری ارزان

بلیط چارتری ارزان

بلیط چارتری یا لحظه آخری ، معمولا در موقعیت های حساس که رزرو بلیط انجام نشده است ، به کمک شما می آید . داشتن دانش بیشتر درمورد کاربرد و جایگزین های بلیط چارتری ، کمک زیادی به شما در برنامه ریزی دقیق تر برای سفری موفق و پر آرامش می کند .

ادامه مطلب

0 نظر
نوشتن نظر