کافه سفر گردشگری بلیط هواپیما بلیط چارتر چارتر خرید اینترنتی بلیط هواپیما بلیط ارزان هواپیما تور ارزان سفر ارزان تخفیف بلیط تور تابستان تور نوروز تعطیلات

کافه سفر گردشگری بلیط هواپیما بلیط چارتر چارتر خرید اینترنتی بلیط هواپیما بلیط ارزان هواپیما تور ارزانسفر ارزان تخفیف بلیط تور تابستان تور نوروز - تعطیلات

کافه سفر گردشگری بلیط هواپیما بلیط چارتر چارتر خرید اینترنتی بلیط هواپیما بلیط ارزان هواپیما تور ارزان سفر ارزان تخفیف بلیط تور تابستان تور نوروز تعطیلات

ثبت 3 میلیون و 800 هزار شب اقامت در مازندران طی تعطیلات عید فطر

مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان مازندران از اقامت بیش از3 میلیون و 800 هزار مسافر در ایام تعطیلات خبر داد.

دلاور بزرگ نیا در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: بر اساس آمار به دست آمده بیش از سه میلیون و 800 هزار مسافر در ایام تعطیلات از 4 تا هفتم تیرماه وارد مازندران شدند که بسیاری از آنها تمایل به اقامت در نوار ساحلی داشتند.

وی یادآورشد: امسال توزیع متوازنی در ورود گردشگران در نوار ساحلی از بابلسر تا رامسر وجود داشته و با اینکه میزان اقامت در نوارساحلی به مراتب چشمگیرتر بوده اما شرق و مرکز استان نیز از ورود گردشگران بی نصیب نمانده است.

مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان مازندران با اشاره به کمبود فضای اقامتی رسمی در استان مازندران به نسبت مسافران شب اقامت تصریح کرد: درحال حاضر 50 هزارتخت رسمی در استان وجود دارد و خانه مسافرها، زائرسراها، کمپ‌های اقامتی و مدارس به منظور اسکان مسافران به کمک آمدند تا نیاز اسکان گردشگران برطرف شود. همچنین با همکاری شهرداری ها و بهره گیری از فضاهای پارک ها موجب شده تا برخی از گردشگران بتوانند به راحتی در این فضاها اقامت کنند.

مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان اظهارکرد: پیش بینی می شود ورود حجم زیاد گردشگران به استان مازندران تا پایان تابستان همچنان با رونق بسیار خوبی ادامه داشته باشد و به همین منظور نهایت تلاش را برای خدمات رسانی مناسب به گردشگران ورودی به استان انجام می‌دهیم.

وی با اشاره به آماده باش نیروی ستاد تسهیلات سفر استان گفت: رصد فعالیت های خدماتی و رفاهی در سراسر استان مازندران توسط کارشناسان و بازرسان مربوطه اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان مازندران در طول ایام تابستان صورت می گیرد و با متخلفان برخورد جدی می‌شود.

موارد مرتبط

ثبت شکایت

ثبت شکایت

ضمن خوش آمدگویی به جناب عالی به آگاهی می‌رساند شما عزیزان می توانید از طریق 2 روش زیر شکایت و انتقاد خود را به اطلاع ما برسانید.

ادامه مطلب
قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات بلیط- استرداد بلیط - وب‌سایت کافه سفر طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین جرائم اینترنتی فعالیت می‌نماید و کاربران محترم آن موظفند هیچ‌گونه مطالب سیاسی و یا مغایر با شئونات اخلاقی و مذهبی کشور ایران را در این وب‌سایت قرار ندهند.

ادامه مطلب